مدرسه گل آرایی فلوآرت

مدرسه گل آرایی فلوآرت

موسسه گل آرایی فلوآرت ( اولین مدرسه گل آرایی ایران) با مدیریت سرکار خانم مهندس هاله اعتصام یزدانی در سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد.
مدیریت این مجموعه دارای مدرک مهندسی منابع طبیعی می باشد که با یادگیری متدهای جدید و مدرن گل آرایی در کشورهای روسیه ، اسپانیا و آلمان نزد بهترین اساتید گل آرایی دنیا سعی در انتقال دانش نوین گل آرایی به کشور عزیزمان ایران، داشته است. اساتیدی همچون:

Daniel Santamaria (Spain)

Gregore Lersch (Germany)

Araik Galstyan (Russia)

Roberto Silvosa (Spain)

Gabriela Salazar (Mexico)

Max Vande Sluis (Netherland)

Per Benjamin (Sweden)

Alex Choi South (Korea)

ایشان موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی از مراکز معتبر آموزشی گل آرایی دنیا و دریافت درجه استادی از دانشگاه بارسلون شده که با راه اندازی موسسه گل آرایی فلوآرت، به عنوان بانوی کارآفرین شناخته شده و برنامه های مدونی در گسترش و آموزش این رشته بصورت حرفه ای و تخصصی به هموطنان کشور دارد و در برنامه های زنده تلوزیونی همچون برنامه های به خانه بر میگردیم و خانواده یک آموزش گل آرایی دارد.

موسسه گل آرایی فلوآرت برای اولین بار این رشته هنری را بصورت آکادمیک به دانشگاه گردشگری بنیاد معرفی کرده و در حال برگزاری دوره های کوتاه مدت در آن دانشگاه میباشد.
از دیگر فعالیت های این مجموعه انجام گل آرایی های صدا سیما، هتل پارسیان استقلال، هتل پارسیان آزادی، هتل پارسیان اوین، برج میلاد، سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی، سالن اجلاس سران، تالار وحدت و … است.
در حال حاضر این موسسه به عنوان اولین مرکز تخصصی برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی گل آرایی در ایران مشغول به فعالیت می باشد و همچنین با داشتن بیست پرسنل آموزش دیده و مجرب آمادگی اجرای تمام پروژه های گل آرایی را دارد.

%0

بازخورد مثبت

0

پروژه های تکمیل شده

0

تعداد سمینارهای بین المللی

0+

ترکیب نمونه کارها

تولد فلوآرت

مدرسه گل آرایی فلوآرت ( اولین مدرسه گل آرایی ایران) با مدیریت سرکار خانم مهندس هاله اعتصام یزدانی در سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد.
مدیریت این مجموعه دارای مدرک مهندسی منابع طبیعی می باشد که با یادگیری متدهای جدید و مدرن گل آرایی در کشورهای روسیه ، اسپانیا و آلمان

نزد بهترین اساتید گل آرایی دنیا سعی در انتقال دانش نوین گل آرایی به کشور عزیزمان ایران، داشته است. اساتیدی همچون:

Daniel Santamaria (Spain)

Gregore Lersch (Germany)

Araik Galstyan (Russia)

Roberto Silvosa (Spain)

Gabriela Salazar (Mexico)

Max Vande Sluis (Netherland)

Per Benjamin (Sweden)

Alex Choi South (Korea)

آموزشگاه گل آرایی

خدمات ما

گل-آرایی-مراسم-عروسی-و-نامزد

گل آرایی مراسم عروسی و نامزدی

ازدواج پیوندی است آسمانی که لحظاتی به یاد ماندنی را رقم میزند. آموزشگاه گل آرایی فلوآرت این معجزه ارزشمند زندگی را گرامی میدارد و تصویری واقعی از عزیزان در قاب گل می سازد

گل-آرایی-همایش-ها-و-سمینار-ها

گل آرایی سمینار ها و همایش ها

آموزشگاه گل آرایی فلوآرت با تجربه گل آرایی همایش ها، سمینارها و جشنواره های شما برای نمایشی مجلل از تمامی توان خود بهره خواهد گرفت

گل-آرایی-مراسم-ترحیم

گل آرایی مراسم ترحیم

گل نعمتی است که هر جا باشد به آنجا زیبایی می بخشد، وقتی این هدیه ناب خداوندی با خلاقیت و مهارت ذهن و دست همراه شود هر محفلی را با شکوه خواهد کرد.

آموزش گل آرایی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش صحیح

تکرار و تمرین

خلاقیت و نوآوری

موفقیت در هنر گل آرایی

مزایا

  • آموزش صحیح
  • تکرار و تمرین
  • خلاقیت و نوآوری
  • موفقیت در هنر گل آرایی
اساتید حرفه ای100%
100%
محیط کلاسی عالی100%
100%

برخی از مشتریان ما

2/5 - (3 امتیاز)
فهرست