7 ایده برتر گل آرایی عروسی در سال ۲۰۱9

ایده های برتر سال 2019، بسیار هیجان انگیز و شکیل هستند. مدرسه گل آرایی فلوآرات 7 ایده برتر گل آرایی عروسی در سال 2019 معرفی می کند. متخصصان گل آرایی ایده های ناب و حرفه ای را در سال 2019 ارائه داده اند. بهترین ایده ها خلاقانه ترین ایده ها باعث جذاب تر شدن کار گل آرایی می شود. روش های جدید در گل آرایی همیشه مورد توجه قرار می گیرد.

1- رنگ سبز

رنگ سبز همیشه حس شادی و نشاط را به  چشم بینندگان می دهد و باعث آرامش روحی می شود. استفاده از گل ها و برگ های سبز در گل آرایی نیز می تواند کار شما را معنی دار و جذاب نشان دهد.

انتخاب نوع گیاه بسیاراهمیت دارد چون، موجب تفاوت در گل آرایی خواهد شد. در این قسمت تعدادی از گیاهان مطرح را به شما معرفی می کنیم که می توانید در ایده های گل آرایی از آن ها استفاده کنید.گیاهانی نظیر:

✔   Sage

   Boston Fern

   Hops

  Dieffenbachia

  Lambs Ear

✔   Eucalyptus

  Seeded Eucalyptus

✔   Lemonleaf

✔  Lether Fern

Philodendron

Italian Ruscus

2- گل های آویزان

برای گل آرایی میز ها می توانید از مدل ها و انواع مختلف گل های آویزان در ترکیب رنگ های مختلف استفاده کرد. استفاده از گل های آویزان می تواند میز مهمانان را شکیل تر کند و زیبایی مراسم شما دو چندان خواهد شود. در سال 2019 ایده های بسیاز جذابی برای تزیین با گل های آویزان مطرح شد. که ایده ها را می توانید در گل ها و دوره های گل آرایی در مدرسه گل آرایی فلورات به راحتی آموزش ببینید.

 

3- طراحی جدید به سبک  navy

در بیشتر مراسم ها و عروسی ها از ترکیب رنگ سیاه و سفید استفاده می کنند. اما ایده جدید در زمینه ترکیب رنگ و گل آرایی، ترکیب رنگ آبی و سفید می باشد. در این نوع طراحی می توانید از روبان های navy و جواهرت  نیز استفاده کنید.

 

4-حلقه های گل

حلقه های گل ایده ای جالب برای گل آرایی هستند یکی از مدل ها و ایده های سال 2019 که بسیار دوست داشتنی بوند، ایده حلقه های گل بود. خلق یک حلقه گل نامتقارن، جهت بوجود آمدن منظره ای جذاب بسیار خارق العاده می باشد. ایده حلقه ها گل کوچک برای گل آرایی حلقه گل عروسی نیز زیبا می باشد.

5- گل آرایی به سبک جنگلی

کلمه و واژه جنگلی در گل آرایی به مفهوم یک سبک چشمگیر، دلربا و دوست داشتنی و حتی فریبنده می باشد. توجه داشته باشید که بین طرح روستایی با طرح جنگلی تفاوت های زیادی وجود دارد. در اینگونه طرح ها با کمک گرفتن از تکه های چوب، تنه درختان و حتی علف و شاخه ها، طرحی دوست داشتنی که تدائی کننده  جنگل می باشد را خلق کنید. و طراحی و ایده خود را برای مهمانان گرامی به رخ بکشید.

تعمیر پکیج والترو

6- گل ها و شکوفه های بنفش

بهترین و شیک ترین ایده گل آرایی در سال 2019 استفاده از گل های بنفش در دسته گل ها، بخصوص دسته گل عروس خانوم ها شده. رنگ بنفش به عنوان یک رنگ خاص و زیبا نسبت به سایر رنگ ها، رنگ برتر سال شد. از رنگ بنفش می توانید به عنوان یک ترکیب رنگ جنگلی در گل آرایی خود استفاده کنید. گل های بنفش بسیار شکیل و زیبا هستند. به کار بردن رنگ بنفش در گل آرایی، بیشتر مناسب مراسم های عروسی خواهد بود.

7- استفاده از گل های وحشی با ترکیب رنگی های نارنجی و زرد

دسته گل های شلوغ و نامنظم با ترکیب رنگ های زرد و یا نارنجی، استفاده از گل ها وحشی گل آرایی خیره کننده ای را بوجود می آورد. استفاده از گل های متنوع کار شما را شکیل تر می کند.

 

 

مدرسه گل آرایی فلوآرات که یکی از مراکز تخصصی در زمینه انواع گل آرایی به سبک های مختلف در کشور ایران می باشد این موسسه ایده های گل آرایی نوین و جدید را به هنر جویان خود عرضه می کند. همچنین در زمینه های گل آرایی ماشین عروس، گل آرایی دسته گل عروس، گل آرایی همایش ها و سمینار ها، گل آرایی مراسم عروسی و نامزدی،گل آرایی مراسم ترحیم خدمات ارزنده ای ارائه می دهند. مدرسه فلورات زیر نظر مدیریت هاله اعتصام کلاس ها و دوره های آموزشی فنی حرفه ای نیز برگزار می کنند، با گذراندن این دوره، مدرک معتبر قابل ترجمه به هنر جویان می دهد.

 

نوشته‌های پیشین
کیک گل آرایی با گل های طبیعی
نوشته‌ی بعدی
20 حقیقت باور نکردنی درباره گل ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.