خرید-گل-اورینتال

راهنمای خرید گل اورینتال (لیلیوم)

گل لیلیوم با توجه به فرهنگ هر ملتی نماد و معنای متفاوتی دارد. این گل قدمت طولانی دارد حتی در زمان باستان نیز پر از نماد گرایی بوده است. گل لیلیوم رنگ ها و انواع مختلفی دارد که هر کدام از این رنگ ها معنا و مفهوم خاصی دارند. گل اورینتال نماد پاکی، ابراز عشق، وحدت، زنانگی، خلوص و زودگذر بودن غم است که در ادامه به کاربرد و انواع گل لیلیوم و همچنین خرید گل اورینتال اشاره خواهیم کرد.

معرفی گل لیلیوم

معرفی-گل-اورینتال

در دوره ‌های گذشته گل اورینتال ( لیلیوم) نماد زنانگی بوده است. عروس های یونانی و رومی تاجی از گل لیلیوم درست می کردند و بر سر خود می گذاشتند تا بدین ترتیب زندگی توام با پاکی و خلوص داشته باشند.

امروزه نیز بیشتر عروس ها با ایده گرفتن از عروس های یونانی تاجی از گل لیلیوم را بر سر خود می گذارند. اگر شما نیز به گل لیلیوم علاقه دارید می توانید با خرید گل اورینتال در گل فروشی جردن تهران، از این گل به عنوان تاجی زیبا و خیره کننده استفاده کنید.

پیاز گل لیلیوم در مقابل سرما و یخبندان مقاوم است شما می توانید با خرید پیاز گل اورینتال آن را در آپارتمان یا در هوای آزاد پرورش دهید.

به علت اهمیت زیادی که گل اورینتال در انواع مراسم ها دارد بنابراین فروشگاه های زیادی در زمینه فروش گل‌ لیلیوم اورینتال فعالیت می کنند. فروشگاه فلوآرت نیز در زمینه فروش خرید گل لیلیوم فعالیت می کند.

این فروشگاه با توجه به درخواست مشتریان گل اورینتال را به صورت های مختلف نظیر: دسته گل، باکس گل، تاج عروس و سبد اورینتال آماده می کند.

فعالیت فروشگاه فلوارت در زمینه آموزش گل آرایی خلاصه نمی شود بلکه گل لیلیوم را به صورت طبیعی و گلدانی نیز می توانید از این فروشگاه خریداری کنید. برای مطلع شدن از انواع و کاربرد لیلیوم و همچنین هزینه خرید گل لیلیوم می توانید با استفاده از شماره تماس های درج شده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کاربرد گل لیلیوم اورینتال

اورینتال به علت تنوع در رنگ، کاربردهای متنوعی دارد. از جمله این کاربرد ها می‌ توان به استفاده از این گل در مراسم تدفین اشاره کرد. گل لیلیوم مظهر زودگذر بودن غم است به همین دلیل افراد از این گل در مراسم خاکسپاری استفاده می‌ کنند.

از دیگر کاربرد گل اورینتال می ‌توان به هدیه دادن اشاره کرد. به دلیل اینکه لیلیوم نماد ابراز عشق است بنابراین یکی از اهداف اشخاص از خرید گل لیلیوم نشان دادن احساسات و علاقه خود به طرف مقابل است.

امروزه اینترنت بستر مناسبی برای راه اندازی گل فروشی اینترنتی ایجاد کرده است. با استفاده از اینترنت و با مراجعه به سایت های اینترنتی فروشگاه های آنلاین می توانید گل ‌لیلیوم مورد نیاز خود را تهیه کنید.

فروشگاه فلوآرت در حوزه فروش انواع گل و خصوصاً گل لیلیوم خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه می دهد. بنابراین این فروشگاه یکی از مراکز فروش خرید گل لیلیوم در تهران است که قیمت فروش گل اورینتال در آن بسیار مناسب است.

رنگ های گل لیلیوم

رنگ-های-گل-لیلیوم

گل اورینتال رنگ های زیادی دارد که از جمله آنها می‌ توان به اورینتال سفید، اورینتال صورتی، اورینتال زرد و نارنجی و اورینتال بنفش اشاره کرد.

هزینه خرید گل اورینتال با توجه به رنگ، اندازه گل، سبد یا دسته گل و…  متمایز است اما بهتر است در مورد قیمت گل لیلیوم با کارشناسان ما در فروشگاه فلوآرت تماس بگیرید.

مفهوم خاص رنگ های لیلیوم 

  • اورینتال سفید

از گل های لیلیوم سفید بیشتر برای مراسم تدفین و اظهار همدردی استفاده می شود. همچنین لیلیوم سفید در دسته گل عروس نیز کاربرد دارد. عروس ها با خرید دسته گلی از اورینتال خلوص عشق به شریک زندگی و تعهد در ازدواج را منتقل می کنند.

  • اورینتال صورتی

اورینتال صورتی نماد هم دردی، دلسوزی، عشق و درک کردن است. شما می توانید با خرید دسته گلی از لیلیوم صورتی به مادر یا خواهر خود اظهار محبت و دوست داشتن کنید.

  • اورینتال زرد

معمولاً بیشتر افراد از اورینتال زرد برای اظهار محبت و شادی و خوشحالی بخشیدن به طرف مقابل استفاده می کنند چرا که رنگ زرد مظهر خوشبختی، شادی و خوشحالی است.

شما نیز می توانید با خرید دسته گلی از لیلیوم زرد در چهره دوستان و نزدیکان خود لبخند بنشانید. فروشگاه ما برای انواع رنگ های گل لیلیوم قیمت مناسبی ارائه می ‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه فروش گل اورینتال می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • اورینتال نارنجی

اورینتال نارنجی نماد اعتماد به نفس، اشتیاق و انرژی است. معمولا افراد معمولاً برای نشان دادن احترام خود به شخص مقابل  لیلیوم نارنجی را انتخاب می کنند.

  • اورینتال بنفش

لیلیوم های بنفش نماد غرور، عزت نفس، تحسین و موفقیت است. شما میتوانید با خرید گل لیلیوم بنفش و هدیه دادن آن به افرادی که به تازگی موفقیت بزرگی کسب کرده‌ اند را تحسین کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید گل اورینتال می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست